Sklo s grafikou pro obklady do kuchyně

Skleněný program Grafo-sklo (sklo s grafikou) je vhodné pro obklady do kuchyně a kuchyňská studia. Obklady do kuchyně z grafoskla je praktické a zároveň vychází z moderních trendů. Originální vzhled každé kuchyně zajistí naše skla s grafikou použité na hladkých skleněných plochách.

Kuchyně může pomocí grafo-skla doslova rozkvést. Obrázky, které používáme, se vyhledávají na stránkách - https://www.fotolia.com/ nebo na - http://www.shutterstock.com 

Po výběru grafiky na sklo vám zpracujeme návrh řešení na umístění skla do prostoru vaší kuchyně tak, aby dispozice designu odpovídala přesnému užívání a jejímu začlenění do interiéru.

Obklady do kuchyně z grafického skla

Nahraďte tradiční keramické obklady se spárami moderní celistvou skleněnou plochou, která se velice lehce udržuje a zároveň dodá vaší kuchyni příjemný a moderní vzhled. Skleněné obklady grafo-sklo umožňují výběr z mnoha grafických motivů, které můžete ve svém bytě zopakovat na dalších místech, a tím si vytvořit designově sladěný interiér.

Celoskleněné obklady do kuchyně mohou v sobě nést jakýkoliv motiv či fotografii Každá kuchyně se stane díky sklu s grafikou jedinečným prvkem v interiéru. Výroba a instalace je řešena dle dispozic domu nebo bytu včetně umístění na kuchyňskou linku na místě. Zákazník tak neriskuje, že by vyrobené sklo s grafikou mělo jiné rozměry, než jaké jsou požadovány pro osazení zástěny kuchyně.

Samotné sklo pro kuchyňské zástěny v bezpečnostním provedení má tloušťku 4 - 5 mm je kalené a grafika se lakuje přímo na sklo ! (není to méně kvalitní fólie)

Webové stránky - Tvorba www stránek Ostrava